אם אתם רוצים להתחיל ללמוד נהיגה (פרטי, משאית או אוטובוס) ואתם גרים בכפר סבא (או באזור) - יש לנו הצעה מעולה בשבילכם - דברו איתנו 072-3316998

נשמח לעמוד לרשותכם - מורי נהיגה מנוסים ומקצועיים, בית ספר לנהיגה שכבר הכשיר למעלה מ150,000 תלמידים בשוק הפרטי, בשוק הציבורי ובצבא. כל המורים שלנו מנוסים, מקצועיים ואחראיים מצד אחד, ומצד שני רגועים ונעימים. בתקופה בה צעיר או צעירה רוצים ללמוד נהיגה, חשוב לתת להם את הכלים המקצועיים להפוך לנהגים טובים ומקצועיים מצד אחד, אבל גם לעשות זאת באווירה רגועה ובטוחה שתאפשר להם להפוך לנהגים אחראיים ובטוחים בכביש. מורים רבים צועקים ומתנהלים בשיעור בנוקשות וקשיחות - שהופכת את התלמידים ללחוצים מאוד על הכביש. זו לא השיטה שלנו.

בחירת מורה נהיגה

חשוב מאוד לשים דגש על מקצועיות, רמת כלי הרכב, מומלץ מאוד לעבור שיעור ניסיון, עלות הוצאת הרישיון ואפשרויות המימון (לדוגמא רישיון על חשבון פיקדון), האם יש קורס תיאוריה ועוד ועוד. המורים שלנו והרכבים שלנו הם הטובים והאמינים ביותר שתמצאו. אנו גם יכולים להציע לכם מספר אפשרויות מימון.

יש לנו הצעה מעולה ללימוד נהיגה בכפר סבא - בקבלנות או לפי שיעור, מחירים הוגנים - דברו איתנו 072-3316998 או מלאו את הטופס בצד שמאל.

סוג רישיון שאתם רוצים

אנחנו אחד מבתי הספר היחידים שמנוסים ומקצועיים בכל סוגי הרישיונות. כמובן רישיון נהיגה פרטי יש לנו מספר מורי נהיגה בכפר סבא, אבל גם רישיון למשאית בכפר סבא (כבד או קל), רישיון אוטובוס בכפר סבא ולמעשה כל סוגי הרישיונות. נשמח לעמוד לרשותכם על פי הדרישות שלכם.


מקצוענות ללא פשרות
מחירים הוגנים ותנאי תשלום מעולים
מורים מנוסים ומקצועיים אך נעימים ורגועים
בית ספר מוביל, מעל 40 שנות ניסיון מאות אלפי תלמידים
מורים מומלצים בכפר סבא (וסניפים נוספים ברחבי הארץ)
דברו איתנו לפרטים והתייעצות - 072-3316998