לא יודעים כיצד להתחיל? מי הם מורי הנהיגה המומלצים באזור המגורים שלכם? השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג ללא עלות או כל התחייבות לעדכן אתכם ברשימת המורים אשר מספקים שיעורי נהיגה באזור שלכם.
 
שיעורי נהיגה - חשוב לדעת


רק אצלנו: 36 תשלומים
הרשמו החודש וקבלו הטבה בשווי 1000 ש"ח!
התקשרו עכשיו 072-3316998

משרד התחבורה הוא הסמכות המפקחת על בתי ספר לנהיגה בישראל, מורי נהיגה וכן הוא זה אשר אחראי על קביעת הדרישות מכל אדם אשר מעוניין לזכות ברישיון נהיגה על רכב פרטי או מסחרי.

נכון להיום, כל אדם אשר מעוניין ברישיון לרכב פרטי יצטרך לעבור מינימום 28 שיעורי נהיגה (הדרישות משתנות בהתאם לסוג כלי התחבורה).

 • זמן - כל שיעור נהיגה הוא 40 דקות. יש גם אפשרות לשיעורים כפולים.
   
 • מספר מינימאלי של שיעורים- כל אדם המעוניין ברישיון לרכב פרטי יצטרך לעבור 28 שיעורי נהיגה
   
 • עלות כל שיעור - בסביבות ה130 ₪ (המחירים משתנים בין מורה נהיגה אחד לשני)
   
 • בחירת מורי נהיגה - ניתן לפנות ישירות אל מורה נהיגה פרטי והאפשרות השנייה היא פנייה אל אחד מבתי ספר לנהיגה
   
 • דיל - יש אפשרות לשלם עבור כל שיעור נהיגה בנפרד וכן יש אפשרות לברר עם בית הספר האם הוא מציע דיל מיוחד בו אתם משלמים מחיר אטרקטיבי עבור כמות מסוימת של שיעורי נהיגה או דיל של "חופשי חודשי" עד קבלת הרישיון
   
 • תחרותיות - יש לקחת בחשבון כי כיום קיימים מעל ל- 3000 מורי נהיגה בישראל וכן כמות גדולה של בתי ספר לנהיגה, דבר אשר יותר מצב של תחרות אשר יכולה להביא לכם לתועלת בדמות עלויות אטרקטיביות.

שיעורי נהיגה - מה הם כוללים

שיעורי נהיגה ידועים כאחד ההוצאות הגדול ביותר בדרך לקבלת אותו רישיון מיוחל. חשוב לדעת כי כיום ישנם מסלולים שונים של שיעורי נהיגה אשר מציעים לנרשמים חבילות מיוחדות.


36 תשלומים בהוראת קבע או 10 תשלומים באשראי
לכל הנרשמים במהלך החודש הקרוב
התקשרו עכשיו 072-3316998

האפשרויות העומדות בפניכם הם:
 • שיעורי נהיגה פרטיים- כאן מדובר על שיעורי נהיגה אותם אתם עושים אצל מורי נהיגה פרטיים. רוב המורים בארץ דורשים תשלום פר שיעור ועלות כל שיעור היא בסביבות ה- 120-130₪.
   
 • שיעורי נהיגה 'חופשי חודשי'- ישנם בתי ספר לנהיגה אשר מציעים למתעניינים חבילת שיעורי נהיגה בתשלום קבוע. תלמידים רבים מעדיפים מסלול זה, שכן הם יודעים את הסכום המדויק אותו הם יצטרכו לשלם עבור כל חבילת לימודי הנהיגה עד ההצלחה במבחן המעשי.
   
 • חבילת שיעורי נהיגה הכוללת לימודי תיאוריה- כאן מדובר בסכום המוגדר מראש וכולל בתוכו כמות מסוימת של שיעורי נהיגה וקורס לימודי תיאוריה.

שיעורי נהיגה - מי מלמד אותנו?

כל מורי הנהיגה בישראל חייבים להיות בעלי הסמכה להעברת שיעורי נהיגה ממשרד התחבורה בישראל, חשוב לדרוש ממורה הנהיגה כי הוא יציג בפניכם מסמך זה טרם אתם מתחילים ללמוד אצלו.

משרד התחבורה דורש מהמועמדים ללימודי נהיגה לעמוד בתנאים מסוימים ולעבור קורס מורי נהיגה על פי תכנית שאושרה על ידי משרד התחבורה.

מורי נהיגה מומלצים ומנוסים על פי פריסה ארצית:


חשוב לדעת: יש לקחת בחשבון כי אי אפשר ללא שיעורי נהיגה, אך מדובר כאן רק בהוצאה אחת בתהליך המיוחל להוצאת רישיון נהיגה ולכן ההמלצה היא תמיד לעשות חישוב מדויק אשר יכלול את הוצאות שיעורי הנהיגה, הוצאות קורס לימודי תיאוריה, אגרות מבחנים וכמובן אם אתם מעוניינים להשתמש ברכב של המורה בעת הטסט, ההמלצה היא לברר מראש מהו המחיר אותו המורה שלכם דורש בעבור שימוש זה.
 
מעוניינים במורי נהיגה בעלי ניסיון, וותק ומוניטין מוצלח אשר מעבירים שיעורי נהיגה באזור מגוריכם? דברו איתנו 072-3316998 או השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.